OSLAVY

Top zážitok v Laser Aréna

Darujte dieťaťu zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudne - párty v našej hernej aréne!

Ideálny skupinový balíček pre narodeninovú oslavu sú 4 hry. Minimálny počet hráčov na hru je 4 a maximálny 16. To vás však neobmedzuje v počte pozvaných osôb, hráči sa vedia rozdeliť do viac skupín. Odporúčané rozloženie hier je: 2 hry/30min. prestávka/2 hry - trvanie 1,5hod. 
Príklad: Ak si rezervujete 4 hry a zavoláte 8 detí tak vás cena za hry vyjde 128€. Cena sa odvíja od presného počtu hráčov v každej hre. 4€ (hra/dieťa) x 4 hry x 8 detí = 128€ 

Počas prestávky si môžete objednať našu pizzu, slané veci a nápoje. Tortu si môžete priniesť. Po skončení hier môžete naďalej využívať naše priestory a pokračovať v oslave. Pozrite si nižšie, ktoré atrakcie sú deťom u nás k dispozícii.

Jediné, čo je potrebné spraviť, je vyplniť kompletný formulár nižšie a o ostatné sa postaráme my. A ak chce vaša ratolesť ohúriť kamošov, môže ich pozvať našimi originálnymi pozvánkami. K nám prídete na hotové, pripraviť narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie!

Vytlačte si POZVÁNKU pre svojich kamarátov

Atrakcie pre deti

U nás deti čaká deň plný zážitkov. Laser game a pizza k tomu? Ping pong a futbálek zdarma? To všetko pod jednou strechou.

A ak by sa vám málilo, môžete navštíviť našu NOVINKU - LASER GOLF o poschodie vyššie kde vás čaká 9 tematických jamiek! Záujem o LASER GOLF prosím uveďte pri rezervácii. 

Deťom je počas oslavy k dipozícii množstvo atrakcií:

  • Laser Tag
  • Laser Golf
  • Pixel games
  • Zábavné automaty
  • Stolný futbal
  • Billiard
  • Ping pong
  • Air Hockey

Balíček výzdoba

Ak sa vám naozaj nechce premýšľať nad výzdobou, máme tu novinku v podobe balíčkov výzdoby. Prídete k nám a váš stôl už bude pripravený. Spraviť svojmu dieťaťu narodeninovú oslavu už nemôže byť ľahšie.

Balíček výzdoba obsahuje taniere, poháre, servítky, baner (HAPPY BIRTHDAY), obrus, narodeninové prianie s menom oslávenca, balóny, veľký balón číslo, detské šampanské.  Nahlásenie balíčka je záväzné. Balíček musí byť nahlásený pri rezervácií alebo minimálne 24h vopred. 

FÚKANIE BALÓNOV HÉLIOM + 2 € jedno číslo

Cenník

Počet osôb Cena
4-5 hráčov 22 €
6-7 hráčov 29 €
8-9 hráčov 36 €
10-11 hráčov 40 €
12-13 hráčov 44 €
14-16 hráčov 50 €

 

Torty

Sme hrdí, že sa nám konečne podarilo vybojovať jednu z najžiadanejších požiadaviek a tou sú LASER TORTY!
Týmto krokom sme všetkých rodičov odbremenili od behačiek a vybavovačiek. Teraz vám už naozaj stačí len priniesť deti a užiť si nezabudnuteľnú oslavu.

Každá torta je jedinečná (vždy inak dozdobená) a vybrať si môžete z troch motívov, LASER TORTA CHLAPEC , LASER TORTA DIEVČA a v prípade mix oslávencov vám ponúkame aj NEUTRÁLNU tortu
Rovnako ako naše zákusky aj torty sú domáca výroba od našej cukrárky Danielky.

Cena zahŕňa tortu, sviečku, dekorácie na torte.
Torty vám budú vydané na mieste na meno rezervácie alebo oslávenca.

Zaujal vás tento nápad? Prečítajte si o našej ponuke tort viac.
Objednávkový formulár, príchute, veľkosti a ceny nájdete tu ⭢

Zákusky

Okrem vynikajúcich tort by sme vám chceli predstaviť ešte jednu našu novinku.
Pripravili sme si pre vás novú SLADKÚ ponuku. 

Na mieste si budete môcť vybrať z rôznych druhov koláčikov podľa aktuálnej ponuky, s ktorými si môžete osladiť čakanie na vaše ratolesti aj s dobrou kávičkou, prípadne obohatiť deťom narodeninovú oslavu. Koláčiky si môžete aj predobjednať a budú vám prichystané priamo na vašu oslavu. Všetky zákusky sú čisto domáca výroba od našej cukrárky Danielky. 

Ak máte záujem o predobjednávku, prosím kontaktujte nás.

Pozrite si našu sladkú ponuku ⭢

Ovocné misy

Máte chuť na niečo sladké no koláč to nie je? Chcete pridať deťom na oslavu zdravý snack a dopriať im super osvieženie?

Naše OVOCNÉ MISY sú presne to čo potrebujete. S radosťou vám pripravíme čerstvé ovocné misy či špízy zo sezónneho ovocia. Okorenia vašu oslavu a potešia deti aj rodičov. Tak neváhajte a objednajte si ovocnú misu pri rezervácií a všetko vám bude pripravné priamo na váš stôl.  

FAQ

Čo si môžu deti na oslavu priniesť?
Deti si môžu priniesť vlastnú tortu ale takisto vám ju vieme zabezpečiť aj my.

Čo vám zabezpečíme MY?
Našu skvelú Laser pizzu, Laser torty, nápoje + slané pochutiny či krekri a výzdobu. Tieto veci sú Vám plne k dispozícii na bare v našej aréne (v ponuke máme aj detské šampanské)

Cena 1 hry?
Cena jednej hry na dieťa je 4€ (Dĺžka hry je 12 minút).

Rezervácia narodeninovej oslavy

Zvolený čas a dátum nie je záväzná rezervácia, pre potvrdenie voľných časov Ťa budeme kontaktovať.
BOOK!