ZONE Laser Tag

Hru môžu naraz hrať minimálne 4 hráči a maximálne 16 hráčov.

Hráč ma oblečenú vestu, ku ktorej je pripevnená zbraň, ktorú je potrebné držať oboma rukami, inak nestrieľa. Vesta má na sebe senzory, ktoré počas hry svietia na určitú farbu, podľa tímov. Každý hráč začína s nulovým skóre.

Ciele hry sú rôzne v závislosti od zvoleného módu hry. Niekedy je potrebné získať čo najviac bodov zasiahnutím senzorov na veste protivníka (predné horné senzory +100 bodov, predné dolné senzory +200 bodov, chrbát +100 bodov a zbraň +50 bodov), inokedy je cieľom zostrelenie základne (+2000 bodov) alebo prenášanie vlajky.

Hráči taktiež zbierajú body pomocou terčov rozmiestnených po aréne. Terče majú rôzne módy, ktoré rozlišujeme pomocou svetelnej signalizácie. Zasiahnuť tímového spoluhráča nie je možné. Pokiaľ je hráč zasiahnutý, vesta signalizuje zásah zvukom, vibráciou, zhasnutím senzorov a hráč zostáva určitý čas mimo hry (záleží na hernom móde). Tento čas hráč najlepšie využije na to, aby sa schoval.

Hra trvá 12 minút. Po skončení hry sa hráči vrátia k východu z arény. Je potrebné zapamätať si číslo vesty, aby po skončení hry dostal každý hráč správnu štatistiku - tú uvidíte aj na obrazovke pri vestách.

ZONE Laser Tag

Zvolený čas a dátum nie je záväzná rezervácia, pre potvrdenie voľných časov Ťa budeme kontaktovať. 
BOOK!