Action laser tag

O hre

Hráč má na sebe oblečenú vestu, ku ktorej je pripevnená 53cm zbraň. Vesta má na sebe senzory, ktoré svietia počas hry na určitú farbu. Zbraň taktiež svieti na určitú farbu. Máme pre Vás priprevených viacero módov hier, ktoré Vám dopomôžu k tomu, aby Váš tím bol víťazný. Každý tím má svoj domček, do ktorého sa musí po zabití prísť oživiť. Hráči majú nastavené množstvo životov aj nábojov. Pri každom móde hry hráči plnia iné úlohy. Každý zásah alebo zabitie protihráča Vám vesta a zbraň oznámi. Po skončení hry dostanú hráči svoje štatistiky. 

 

Herné módy

Bomba

Cieľom tejto hry je získať čo najvyšší počet bodov. Kdispozícii máte bombu, ktorá pri odstrelení za 3 sekundy exploduje. Hráči, ktorí pro bombe budú stáť, zomrú. Automaticky sa budú musieť vrátiť do svojho domčeka, kde sa oživia.

Domination box

Vesmírna stanica na ťaženie uránovej rudy sa nám neozvala celé dva týždne, takže tam poslali tím skúsených vesmírnych vojakov. Keď ste sa dostali k stanici, zistili ste, že celá posádka sa zmenila na ozbrojených mutantov so zbraňami. Aby ste ich zachránili, musíte deaktivovať zdroj ich kontaminácie, ktorý si strážia. Nachádza sa v srdci stanice.

Cieľom tejto hry je obsadiť multistanicu v strede arény. Za obsadenie získate plusové body. Tímy strieľaním do srdca stanice vypĺňajú kruh označený farbou ich tímov. Po vyplnení kruhu tím získava body.

Basic mode - vlajka

Pri príchode domov z ďalšej obchodnej cesty na Vás zaútočili vesmírny piráti, ktorí chcú zajať Vašu loď. Ale vy nie ste žiadni obyčajní ludia. Ste špička armády, ktorí sa ubránia.

Základňa je priradená k určitému tímu, ktorý sa ju snaží brániť. Nepriateľský tím ma za úlohu strielaním do vlajky základňu obsadiť. Pri obsadení vlajky daný tím získava bonusové body. 

Radiácia

Tímy bojujú medzi sebou, pričom v strede arény je pre nich pripravená nástraha. Akonáhle sa hráč priblíži k multistanici má 8 sekúnd na to, aby ušiel. Stanica totiž vysiela rádioaktiviu, ktorá hráčom uberá životy. 

Ammo mode

Hráči majú obmedzený počet nábojov. K dispozícii majú dva zásobníky po 32 striel. Hráč musí prísť k multistanici, streliť do nej, a následne dostane zásobník navyše.

Jednotlivci deathmatch

Každý z hráčov hrá sám za seba a môže strieľať na ľubovoľného protihráča. Všetci hráči sú označení jednou farbou. Víťazom sa stáva hráč s najvyšším počtom bodov. Aj jednotlivci si môžu pridať do hry niektorý z módov.

Team deathmatch

Tímová hra

Ste na ceste na planétu Forpostium, aby ste si tam užili dovolenku, ale zrazu na Vás zaútočia piráti. Naštastie ste si so sebou zobrali Blasteri... Veríme, že už ďalej viete, čo by ste mali urobiť, neviete?

Hráči sú rozdelení do 2 - 4 tímov. Jednotlivé tímy sú od seba farebne odlíšené. Hráč sa snaží zasiahnuť protivníkov z iného tímu. Vyhráva tím s najvyšším počtom bodov.

 

Základné pravidlá hry

  • Zákaz behania v celej aréne. Pri hre sa pohybujte strategicky
  • Zákaz akéhokoľvek fyzického kontaktu
  • Zákaz zakrývať senzory na veste
  • Pri strete dvoch protivníkov, zasiahnutý hráč ustúpi z pozície
  • Hráč súhlasí so vstupom do arény na vlastné riziko

Rezervácia action laser tag

Playstation 4
stolný futbal
Ping Pong
Wi-Fi
klimatizácia
kontakt
Laser Arena Prešovská 45 821 02 Bratislava navigovať
dostupnosť
Zastávka Bajkalská Bus: 39, 53, 61, 63, 74, 75, 78, 98 Trolejbus: 204, 205
Parkovanie
Parkovanie na ulici, alebo na parkovisku Billa na Bajkalskej
Otváracie hodiny
Pondelok-Štvrtok:14.00 - 23.00
Piatok:14.00 - 24.00
Sobota:10.00 - 24.00
Nedeľa:10.00 - 22.00
Rezervácia